Dzięki doktorowi Chamindzie przestało boleć mnie biodro, które dokuczało od dłuższego czasu. Nie muszę też wstawać w nocy do ubikacji, a wstawałem nie raz ze 3 razy. Doktor rozprostował mi dłoń, która się zamykała. Pod stopą miałem narośl na ścięgnie i miał być zabieg, a teraz ona zmniejsza się i już nie boli – zabiegu nie będzie. Skóra na twarzy jest ładna, a całe ciało sprawniejsze, kręgosłup przestał boleć. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za pomoc w odzyskaniu zdrowia.

H.P.

Mój 13-letni syn trafił do doktora Chamindy z alergią skórną i wziewną, z problemami zaparć i bólami kręgosłupa. PO pierwszym zabiegu skóra ze zmianami alergicznymi bardzo się zmieniła. Po 5 zabiegach syn zaczął normalnie oddychać. Obecnie radzi sobie bez lekarstw od alergologa. Zaparcia ustąpiły i widoczna jest zmiana skóry. System nerwowy jest również bardziej stabilny. Bardzo dziękujemy za pomoc panu doktorowi.

 

M.K.

Rewelacyjne leczenie! Po 4 zabiegach u P. doktora moje problemy skórne z dnia na dzień znikają, a uporczywe swędzenie już nie dokucza. Od grudnia 2014 r. borykałam się z chorobą na którą większość lekarzy nie mogła pomóc, jedyną terapią było podawanie sterydów aby wysypka zniknęła. Pan doktor skutecznie opanował moją chorobę za co jestem bardzo mu wdzięczna. Dziękuję!

 

J.P.

Jestem mamą 9 letniej dziewczynki, która od 7 lat choruje na padaczkę lekooporną. Choroba przez wiele lat spowodowała spustoszenie w mózgu córki, pojawiły się problemy z pamięcią, koncentracją i emocjami. Szukaliśmy pomocy chyba już wszędzie, żadne terapie nie dawały efektów. Do doktora Chamindy trafiliśmy z polecenia znajomych. Po kilku zabiegach stan córki stopniowo się poprawiał, wyciszyła się, nie miała już napadów złości, pamięć zaczęła powoli wracać, a koncentracja poprawiła się, Na wszystkie zabiegi przyjeżdżałam razem z córką i przyznam, że i moje samopoczucie też uległo zmianie – z człowieka nerwowego i przygnębionego stałam się bardziej wyciszona i szczęśliwa. Serdecznie dziękuję za ogromną pomoc, Pan Chaminda był naszą ostatnią deską ratunku i pomógł nam.

 

I.W.

Do dr Chamindy trafiłam z polecenia. Od półtorej roku cierpię na zespół jelita drażliwego i niedoczynność tarczycy oraz problemy kobiece. Już po paru wizytach ustąpiły kumulujące się gazy w moich jelitach, które wcześniej sprawiały duży ból brzucha. Ustąpiły bóle z tyłu głowy. Masaże relaksują moje ciało, lepiej zasypiam.

Panuje tu bardzo dobra atmosfera, wręcz domowa, z dużą dawka humoru, co bardzo uspokaja w dobie dzisiejszych stresów. Otrzymałam sporo zaleceń dotyczących mojej diety – wiedza doktora jest jak widać bardzo wszechstronna. Polecam każdemu 🙂

 

P.K.

Spotykamy się już kilka lat – może cztery?  Pewnego razu zadzwonił ks. Infułat Jerzy Bryła i polecił niezwykłego masażystę ze Sri Lanki. Od tej pory Pan Chaminda ratuje mnie w potrzebie – przy postrzale kręgosłupa, ostrym przeziębieniu czy zmęczeniu. Silne ręce i żelazne palce oraz talent czynią rzeczy niezwykłe. Zapach olejków i naturalnych ziół pobudza i leczy. Anielska terapia! Dziękuję!

 

J.W.

Niewiarygodnie jak przez 8 zabiegów leczniczych wykonanych przez doktora Chamindę metodą Ayurveda czuję się teraz jak nowonarodzony. Zniknęły bóle kręgosłupa, skurcze nóg. Nogi z zimnych stały się ciepłe, ręce z niedowładu stały się sprawne. Minęły bóle i zawroty głowy, bóle klatki piersiowej. Swobodnie oddycham i nie męczę się, Stokrotne dzięki doktorowi i jego wspaniałym rękom.

 

Z.N.

Od dłuższego czasu miałam problem z kręgosłupem, ogromny ból i drętwienie rąk. Bóle głowy i szyi podczas jazdy samochodem. Opróćz tego bardzo silne bóle brzucha i codzienne biegunki po zjedzeniu śniadania.

Już czuję ogromną poprawę w kręgosłupie. Codziennie jeżdżę 100 km i głowa ani szyja mnie nie boli. Brzuch przestaje mnie boleć i biegunki ustępują. Ogromnie dziękuję panu doktorowi Chamindzie za pomoc w odzyskaniu zdrowia.

J.P.

Zawitałam do gabinetu z ogromnym bólem w nodze i plecach. Ogólne samopoczucie złe. Już po I wizycie poczułam ulgę i tak jakby ktoś tchnął we mnie nowe życie. Z każdym dniem jest lepiej i lepiej, za co ogromne dzięki, dzięki, dzięki! Polecam wszystkim. Masaże cudowne, a Chaminda ma Dar Boży.

 

A.K.

Jestem po zabiegach u doktora Chamindy i czuję się jak nowonarodzona. Skończyły się uporczywe bóle głowy, problemy z zatokami oraz miesiączką. Dzięki masażom i wskazówkom doktora Chamindy czuję się dobrze, zrelaksowana i pełna nadziei na posiadanie dzieci.

A.B.

Byłam wiecznie zmęczona, czułam się jakby uszło ze mnie powietrze, doktor Chaminda sprawił, że czuję się wspaniale. Wróciła mi chęć do wszystkiego.

Profesjonalizm i wiedza sprawiły, iż czuję się o 10 lat młodsza.

 

E.B.

Sri Lanka w Polsce w najlepszym wydaniu, Ayurveda u człowieka, lekarza z wybitnym doświadczeniem i przygotowaniem do swojego zawodu.

Chaminda po pierwszym spotkaniu okazał się być godnym polecenia, prawdziwym lekarzem 5-cio tysięcznej tradycji ayurvedyjskiej.

 

M.J.

Długo jeżdżę do p. doktora Chamindy. Odmłodniałam, przybyło mi energii życiowej, mniej choruję. Poprawił mi się nastrój. Znacznie lepiej funkcjonują moje stawy, stan zapalny się zmniejszył. Bardzo dziękuję.

 

E.Z.

Dzięki pomocy doktora Chamindy znowu mogę chodzić i poruszać się jak dawniej. Jestem pełna energii i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. Lepiej sypiam i z optymizmem patrzę w przyszłość. Dziękuję.

T.S.

Parzę do lustra i nie poznaję, że to ja – jestem uśmiechnięta, pogodniejsza i szczęśliwa, że jestem na tym świcie! Fizycznie czuję to samo. Moje ciało, choć już nieco leniwe, powróciło do sprawności i lekkości, moje myśli depresyjne wracają na drogę prostoty i miłości.

Lekarz Chaminda zasługuje na najwyższe uznanie. Zastąpił mi kilku lekarzy, których musiałabym odwiedzać lecząc swoje dolegliwości, chociaż wątpię w ich skuteczność, biorąc pod uwagę środki farmaceutyczne jakie mi zastosowali. Dziękuję!

E.K.

Jestem po ciężkiej operacji neurologicznej czaszki. Skutkiem tej operacji doznałam paraliżu lewej strony ciała. Po wielu miesiącach pobytu rehabilitacyjnego w szpitalu bez zadowalających efektów postanowiłam, że spróbuję czegoś więcej niż medycyna konwencjonalna i tak za pośrednictwem koleżanki trafiłam do doktora Chamindy. Po kilku wizytach w tym niezwykłym miejscu i masażach, mogę powiedzieć, że wraca w pewnym zakresie moje utracone czucie oraz poprawia się ruchowość kończyn. Nie powiem, że nie boli czasem, ale to mam nadzieję, a nawet wierzę, wszystko dla zdrowia. O bólu pozwala zapomnieć świeża gorąca herbatka oraz muzyka, która pozwala się zrelaksować. To naprawdę jedyne miejsce, które pozwala mi choć na chwilę zapomnieć o mojej chorobie i przenosi mnie w inny, relaksujący świat za sprawą rąk dr Chamindy. Kuracja, którą stosuje doktor Chaminda powoli, ale skutecznie działa na moje prażone połowicznie ciało. Wierzę, że uwolni mnie od tego koszmaru choroby.

M.

Jestem mężem M. i mogę jednoznacznie stwierdzić, że stosowana przez doktora Chamindę kuracja przynosi znaczące efekty i poprawę stanu zdrowia żony!

 

M.

Ból w boku ustępuje, znacznie lepsze samopoczucie po masażach. Cieszę się, że trafiłam na doktora i że jest w stanie mi pomóc. Nie używam tabletek przeciwbólowych z zasady, a taki masaż działa skuteczniej niż jakikolwiek lek.

O.B.

Bardzo dziękuję Panu Chamindzie za dalszą pomoc w moim zdrowiu i samopoczuciu, bo to jest ładowanie akumulatorów.  Obecnie, mimo 67 lat pracuję. Jeśli ktoś poświęci  człowiekowi dużo czasu, serca i uśmiechu, to zostaje z nim. A w moim przypadku to jest po pęknięciu 1o kręgu kręgosłupa – pomoc jaką dostałem od Chamindy będzie ze mną. Jak tylko będę mógł, to przyjadę po pomoc.

 

J.K.

Na stoku narciarskim w wyniku upadku doznałem urazu barku. Ledwo dojechałem do Krakowa. W szpitalu zaproponowali gips albo temblak. Po szpitalu ból barku był okropny! Pomyślałem o Chamindzie. Doktor wykonał sześć masaży! To co zapowiadało długą rehabilitację zniknęło po sześciu dniach. Niewiarygodne i przy naszych medykach niemożliwe. Chaminda, jesteś wielki!

 

M.P.

Dziękuję Panu Chamindzie za pomoc w zwalczaniu dolegliwości zdrowotnych, ale przede wszystkim za to, że uczynił mnie nowym człowiekiem, patrzącym inaczej (lepiej, bardziej optymistycznie) na siebie i na świat.

K.K.

Zdrowie dla każdego człowieka jest bardzo ważne, dla mnie ma jednak ono szczególne znaczenie. Dla pilota jest ono podstawą wykonywania zawodu. Jego dobra kondycja ma wpływ na sprawność psychomotoryczną, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo operacji lotniczych.

Przed poznaniem Chamindy mój styl życia był dosyć chaotyczny. Nieregularny tryb pracy, niewłaściwe odżywianie, zaburzenia snu – wszystko to miało wpływ na moje samopoczucie. Nawet po odpowiedniej ilości snu odczuwałem zmęczenie i brak energii.

Po serii zabiegów w2ykonanych przez Chamindę mój sen uspokoił się i jest głęboki. Mogę spać bez stoperów i to, co do tej pory wybudzało mnie ze snu nie stanowi obecnie problemu. Moje ciało jest bardziej elastyczne, sprawia wrażenie odżywionego i pełnego energii. Energia ta pozwala mi przezwyciężyć stres związany z pracą i sprawami codziennymi. Zadowolony z efektów liczę na dalszą współpracę z Chamindą. Dziękuję!

P.P.

Od dłuższego czasu miałam bolesne miesiączki, zespół napięcia przedmiesiączkowego, byłam permanentnie zmęczona i bez energii. Cierpiałam też na nawracające migreny, bóle kręgosłupa i zespół cieśni nadgarstka w obu rękach. W nocy drętwiały mi często nie tylko dłonie ale też i stopy.

Zniknęły objawy, których medycyna konwencjonalna nie wiązała z  żadną chorobą, np. gruzełkowata budowa tkanki w piersiach. Po ok. 2 miesiącach terapii większość tych objawów ustąpiła, za co jestem dr Chamindzie bardzo wdzięczna. Kuracja oczyszczająca nadal trwa.

J.N.

Dojeżdżam na zabiegi u Pana doktora Chamindy aż z Warszawy i jestem nimi absolutnie zachwycona. Pomogły mi zarówno na zatokowe bóle głowy, jak i na alergiczne napady kaszlu i katar alergiczny. Czuję się po zabiegach zrelaksowana, z większą ilością energii, po zabiegach śpię wspaniale, bardzo poprawia się krążenie, a skóra nabiera ładnej barwy. Absolutnie polecam te zabiegi każdemu kto chce wzmocnić, poprawić swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Niesamowita energia płynąca z rąk pana Pana doktora uleczy każdego, każdemu doda energii do działania i chęci do życia!

 

S.

Dziękuję, po tej kuracji i lepiej słyszę, lepiej czuję, a przy okazji mniej ważę.

Z.

Po masażu czuję się bardzo zrelaksowany i coraz lepiej śpię w nocy. Odczuwam poprawę ruchomości w zablokowanych dotychczas stawach. Zmniejszyły się też bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Czuję rozluźnienie nie tylko w ciele, ale i w umyśle również. Bardzo dziękuję. Mogę z wdzięcznością polecać zabiegi Pana doktora Chamindy.

A.J.

Dziękujemy za profesjonalizm, uśmiech, życzliwość i serce dla pacjenta!

Za pomoc w powrocie do zdrowia i rehabilitacji mojego męża oraz dbałość o moją kondycję psychofizyczną.

M.J.

Doktor Chaminda bardzo pomógł mojej mamie, dziękuję za to z całego serca. Problem był bardzo poważny, moja mama miała początki Alzheimera i kontakt z nią był coraz trudniejszy. Po terapii doktora Chamindy mama wróciła z „dalekiej podróży” i mimo swoich 85 lat jest sprawna, nawet zaczęła gotować i zauważa co dzieje się na zewnątrz. Pamięć ma dużo lepszą. Poza tym w znacznym stopniu zmniejszyły się skoki ciśnienia, dobrze śpi w nocy.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

C.K.

Do doktora Chamindy trafiłem z przewlekłymi bólami zatok, bólami lędźwi i stawów kolanowych. Miałem też problemy z zasypianiem oraz zaparcia. Po kilku zabiegach czuję się o wiele lepiej. Pojawiające się bóle zatok są rzadsze i nie tak intensywne. Pozbyłem się praktycznie bólu kolan. Dowiedziałem się dużo o prawdziwym odżywianiu i zasadach Ayurvedy. Śpię dobrze pomimo ciągłego stresu w moim życiu, szczególnie w ostatnim okresie. Po wizycie czuję, jakby moje problemy nie były tak istotne i nabieram dystansu oraz energii do działania

T.S.

Mam 38 lat i przyjechałam tutaj, żeby uniknąć terapii hormonalnej jaką zalecili mi lekarze. Mam, a raczej miałam torbiel na lewym jajniku wielkości 5 cm. Już po 7 wizytach torbiel zmniejszyła się, a później całkowicie zniknęła (potwierdziło to badanie USG u mojego ginekologa). Nie odczuwam już bólu w dole brzucha, poza tym cykl miesięczny uregulował się. Ogólnie czuję się o wiele lepiej niż przed terapią – zarówno fizycznie jak i psychicznie. Nie potrzebuję już 10 godzin snu jak wcześniej aby się zregenerować. Mam energię i chęć do działania jak nigdy wcześniej. Jestem bardzo wdzięczna.

M.L.

Jestem 3 raz na zabiegu i nie przypuszczałam, że mogę tak szybko poczuć poprawę mojego zdrowia. Przez kilka miesięcy brałam różnego rodzaju zabiegi i zastrzyki, ale poprawa zdrowia polepszała się minimalnie i chwilowo. Teraz po tych kilu zabiegach czuję się znakomicie. Bardzo dziękuję doktorowi, jestem wdzięczna za ulżenie mi w bólu. Będę polecać znajomym korzystanie z usług doktora.

B.B.

Przyjeżdżam do Pana doktora Chamindy kolejny raz z moimi dolegliwościami stawu kolanowego. Rehabilitanci i lekarze w Klinice proponowali wymianę kolana na sztuczne, ponieważ jego stan jest niemożliwy do wyleczenia. Pan doktor Chaminda po 4 zabiegach uruchomił moje kolano tak, że chodzę bez problemu. Jestem bardzo wdzięczny i polecam innym pacjentom korzystanie z usług masażu Pana Chamindy.

T.P.

Od listopada 2007 r. korzystam z masaży i zabiegów leczniczych Chamindy Piyanandany. Moje problemy z kręgosłupem (widoczna skolioza i jej skutki) znacznie się zmniejszyły. Specjalne zabiegi takie jak nasya karma usunęły problem z zatokami i znacznie pomogły na częste dawniej infekcje gardła. Zauważyłam nie tylko wyraźną poprawę zdrowia, ale i kondycji, samopoczucia i aktywności życiowej.

Gorąco polecam doktora Piyanandanę wszystkim pacjentom.

J.L.

Opatrznościowe przybycie do Polski wspaniałego doktora ze Sri Lanki, Pana Chamindy, pozwoliło mi od pięciu lat być pod jego opieką lekarską i sporadycznie lub w razie potrzeby częściej korzystać z jego leczniczych zabiegów, które poprawiły stan mojego zdrowia. Olbrzymi wachlarz zabiegów – leki naturalne, dłonie dające energię – to siła przywracająca zdrowie. Dziękuję za pomoc i liczę na dalszą opiekę

ks. J. B.